Běžky

Běžky Optigrip jsou skvělou volbou pro lyžaře, kteří se nechtějí zaobírat mazáním lyží nebo jednoduše nevědí jak. Pokud si chcete užít běžkování bez jakýchkoliv starostí, jsou běžky Optigrip přesně pro vás! Vyberte si z naší nabídky běžek nebo se podívejte na více informací o Optigrip® technologii.

Běžky s touto technologii se vyraběji v tovarně Karhu ,totožne pouze jinak barevne se zde vyraběji i pro firmu YOKO.V nabidce mame obě tyto značky

Optigrip® je technologie pro běžky, která velmi usnadňuje klasické lyžování. Běžky Optigrip® jsou vhodné jak pro výkonnostní, tak sportovní lyžování. Největší výhodou je to, že se jedná o bezúdržbové běžky, tedy bez nutnosti voskování.Nemusite kupovat podle vahy.Běžka Vam zajisti odraz v jakekoliv delce.Pro vice informaci nevahejte zavolat,radi Vam zotpovime jakekoliv dotazy(777 305 217)

Běžky si mužete u nas take za uplatu zapujčit.V připadě,že se rozhodnete pro naslednou koupi,pujčovne neplatite.Vice info na tel.

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Výstřižekopt
Tip
6 490 Kč

Bezúdržbové běžky Karhu s technologií Optigrip®, která zajistí bezstarostné lyžování.Delky: 166,175,183,190,197cm.V nabidce take univerzalni běžka pro všechny na rozmezi...

46/203
black
Tip
6 490 Kč

Bezúdržbové běžky s technologií Optigrip®, která zajistí bezstarostné lyžování.

48/175